Nakliyat Firmalarından Online Teklif Almak İçin 7 Neden


 

Hayatın her alanında olduğu gibi evden eve nakliyat sektörünü de internet hızlıca ve mucizevî bir şekilde değiştiriyor. Belki bunun farkında olmaya bilirsiniz. Ama bu taşınma deneyiminiz diğerlerinden çok farlı, çok daha başarılı olacak. İster şehirlerarası ister şehir içi taşının artık İnternetten hızlıca teklif alabilir ve rezervasyon yapabilirsiniz. İşte size interneti tercih etmek için 7 neden:


1. Daha Kolaydır


Artık teker teker firmaları aramana gerek yok internete gir ve Enakliyat’a nereden nereye taşınacağını söylemen yeterli hemen birçok firmadan hızlıca teklif alırsın. Artık hangisi ile görüşmek istiyorsan onu seç ve görüş. En güzeli de daha önce hizmet alan müşteri yorumlarını inceleyerek en doğru firmada karar kılabilirsiniz. Kendinize internet varken diğer zahmetli yolu bir daha tercih etmeyeceğim diyeceksiniz.


2. Daha Az Zaman Alır


İnternet aynı zamanda hız anlamına gelir. Gün içinde zaman bulamadınız ve gece saat 12’yi vurduğunda aklınıza geldi nakliyat firmasını nereden bulacağım diye. Hemen internetten o saatte hiçbir görüşme yapmadan 10’dan fazla firmadan teklif alabilir ve 12:30 olmadan tercih edeceğiniz firmayı bile seçebilirsin. Ertesi gün seçtiğiniz firma sizi arar ve firma bulma işi böylece biter. Artık diğer işlerinize odaklanabilirisiniz. Bu anlattığım olay Enakliyat’ta her gün gerçekleşmektedir.


3. Firma Müşteri Yorumları


Nakliyat firmasının verdiği fiyat sizin için tek seçim kriteri olmaması lazım. Herhangi bir firmada karar kılmak için o firmanın hizmet kalitesi hakkında bilgi sahibi olmanız çok iyi olmaz mı? Hizmet aldığınız nakliyat firmasının işini nasıl yaptığını bilmenin en kolay ve garantili yolu daha önce hizmet almış müşterilerinin yorumlarını okumaktır. İnternet sayesinde bu müşteri yorumlarına çok kolay ulaşabilirsiniz.


4. En İyi Seçenektir


Taşınmanızda yardımcı olacak araçlar (fiyat hesaplama, hacim hesaplama, hazır sözleşme ve eşya listesi) dışında sizi taşınma günü yaşanabilecek ek masraflardan da korur. Çünkü en ufak anlaşmazlıkta internet sitesinde bıraktığınız bilgiler ışığında kendisinin fiyat teklifi verdiğini gösterebilecek ayrıca taşınma sonrası yorum yazabiliyor olmanız da daha iyi bir hizmet alacağınız anlamına gelir. Bunları internetsiz bulamazsınız.


5. Yardımcı Araçlar


Taşınırken; daha önce yüzlerce taşınmaya aracılık eden artık bu işin piri olan bir ekipten destek almak taşınma işinizi çok daha kolaylaştıracaktır. Aklınızdaki sorulara kolayca cevap verecek bir ekibin arkanızda olması size güven verecek ve daha bilinçli bir taşınma süreci ile kolay taşınacaksınız. Ayrıca yüzlerce tecrübe sonucu ortaya çıkan yardımcı araçlar da size yardım edecektir. Enakliyat sizin için fiyat hesaplama, hazır sözleşme, hazır eşya listesi ve hacim hesaplama gibi yardımcı araçlar sunmaktadır. Her evden eve nakliyat için ücretsiz kullanabilirsiniz.


6. Taşınma Sürecini Daha İyi Yönetirsiniz


Evden eve nakliyat gerçekten çok fazla çaba gerektirir. Yeni ev bulunacak, taşınmaya hazır hale getirilecek; su, elektrik, doğal gaz açma işleri yapılacak; oturulan evden çıkma işlemleri yapılacak. Açıkçası yapılacak çok fazla iş var. Birde hafta içi işe gidiyorsanız size Enakliyat gibi en azından firma bulma ve taşınma sürecinde size bir nebze yardımcı olacak bir partnere ihtiyacınız var. Hem deneyimli hem de işini bilen bir yardımcı, taşınma sürecini daha iyi yönetmenizi sağlayacaktır.


7. Daha İyi Firmalar


Enakliyat gibi pazar yerleri ile herhangi bir nakliyat firması yerine, başvuru esnasında incelenmiş ve beli kriterleri sağlayan firmalardan teklif alırsınız. Enakliyat'a başvuru yapan firmaların sadece %12’sinin başvurusunu kabul etmiş. Bu da bize titiz bir araştırma olduğunu göstermektedir. Böylece siz zaten titizlikle değerlendirilmiş nakliyat firmalarından teklif alırsınız. Oysa Enakliyat’ı kullanmadan sıradan bir nakliyat firması ile karşılaşma olasılığınız çok daha yüksek.

Biraz rakamları konuşturmak gerekirse yaptığımız istatistikler bize Enakliyat’tan hizmet alanların 91%’nin memnun iken bu evden eve nakliyat sektöründe memnuniyet oranı %54 olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu bile Enakliyat’ı tercih etmenin aslında daha doğru bir karar olduğunu göstermektedir. Siz eğer sektörde belli bir tecrübe edinmiş nakliyat firmalarını bulursanız tabiî ki memnuniyeti çok daha yukarı çekeceksiniz demektir. Son olarak bazen müşterilerimizden “Ben internete güvenmiyorum bu nedenle nakliyat firmamı kendim buldum.” gibi cümleler duyuyoruz. Buradan da o müşterilerimize aslında interneti tercih etmek daha rahat bir taşınma süreci sağlıyor demek istiyorum. Umarım beni duymuşlardır.

Yorum Gönder

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Bİrşeyler yaz Enter'a bas