En İyi Evden Eve Nakliyat Firmaları 2017

 Taşınmak zahmetli bir iş, evinizdeki tüm eşyaları kolilere yerleştirip yeni eve taşımak maratona eşdeğer bir efor sarf etmeniz demek. Bu maratona hazır mısınız? Elimizdeki istatistiklere göre her insan hayatı boyunca 8 - 10 kez taşınmaktadır.

Tüm yaşam süresine göre bu sayı çok az ve bu sizin için çok az bir tecrübe. Evden eve nakliyat firmaları ise bu maratonu her gün koşuyor. Sizden ve isteksiz arkadaşlarınızdan çok daha deneyimli.

Ancak evden eve nakliyat firması seçmekte gerçek bir tecrübe istiyor. Peki bu adımı nasıl aşacağız?

Sizin dışınızda her gün binlerce insan taşınıyor. Bu insanların tecrübelerini kullanmaya ne dersiniz? Peki nasıl?

Evet, sizden önce taşınan insanların tecrübeleri size yol gösterecektir. Enakliyat’ta bugüne kadar taşınan binlerce insan yaşadıkları tecrübeleri yorum olarak yazdı ve yazmaya devam ediyor. İyi bir firmayı müşteri yorumları ile kolayca bulabilirsiniz. Bunun dışında başka bir çözüm henüz bulunamadı.

Ayrıca Enakliyat müşteri temsilcileriniz binlerce taşımayı takip etmiş ve bir taşınma sürecinde oluşabilecek aksilikler nelerdir bunlar nasıl aşılabilir iyi biliyorlar. Onlardan destek alabilirsiniz. Çekinmeyin arayın ve sorularınıza cevap bulun.

Müşteri yorumlarını baz alarak sizin için en iyi nakliyat firmalarını seçmeğe karar verdik. Firmaları listelerken son aldığı müşteri yorumu ile listeledik, tüm yorumlar için firma adına tıklayın ve yorumları inceleyerek kararınızı verin.

2017 Yılının İlk Yarısının En iyi Evden Eve Nakliyat Firmaları

Enakliyat, artık her senin ilk ayında önceki senenin en iyi evden eve nakliyat firmalarını seçip ödüllendirmeyi amaçlıyor. Bu doğrultuda ilk altı ayın en iyi nakliyat firmalarını belirleyerek. İyi hizmet verme yarışının başlangıcı vermeyi amaçlıyor. Böylece iyi hizmet vermek için bir sebep daha olmuş olacak. Her şey iyi nakliyat hizmeti için...

En İyi Evden Eve Nakliyat Firmalarını Nasıl Seçtik?

Seçim kriterleri firmaların hizmet verdikleri müşterilerinden aldıkları müşteri yorumları ve sorunları çözmeye dair gösterdikleri yaklaşım biçimleri. Bu iki kriter ışığında sizin için bu sefer 26 nakliyat firması seçtik. En az 50 müşteri yorumuna sahip olma şartı ile işte karşınızda en iyi 26 evden eve nakliyat firması…


Kale taşımacılık rayting

Seçkin - Mükemmel 10 - İSTANBUL - İZMİR

Adem abi sağ olsun ne dediyse nasıl anlaştıysak aynen gerçekleştirdi. Eşyalarımı sorunsuz teslim ettiler. İletişim dört dörtlük ne zaman aradıysam candan bir şekilde cevap verdi. Çalışanlara gelince hepsi çok efendi ne dediysek kırmadan yerine getirdiler. Bir daha eşya taşıma işi olduğunda direk Adem abiyi arayacağım. Ben çok memnun kaldım emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

7 Ağustos 2017


Altı Kardeşler

Bülent Kahya - Mükemmel 9.7 - İSTANBUL - SAKARYA

Çalışanlar iyi niyetli ve anlayışlı, eşyaları kendilerine aitmiş gibi titiz taşıdılar.

4 Ağustos 2017


Varyap Nakliyat

Coşkun Gül - Mükemmel 10 - ÜMRANİYE - ÜMRANİYE

Taşınma işini sorunsuz halletmek isteyenlere tavsiye ediyorum. Her konuda gerekli özeni ve dikkati gösteriyorlar. İletişimleri, tutumları oldukça iyi. Hiç bir konuda gerginlik ve huzursuzluk yaşamazsınız. Taşıma esnasında küçük çizikler, ezikler tabi ki olabiliyor ama bunu belli bir düzeyde makul karşılamak gerekir. Önemli olan bunların olmaması için gösterdikleri özen ve almış oldukları önlemlerdir. Tekrar taşınmam durumunda yine kendilerini tercih edebilirim.
3 Ağustos 2017


Şirin İstanbul

Gökay Çınar - Mükemmel 9.4 - ZEYTİNBURNU - SİLİVRİ

Söyledikleri saatte geldiler. Zamanlama süper. 2 saatte evi boşaltıp yola koyulduk. İşlerini iyi yapan ve bilen arkadaşlar. Emeklerine sağlık.
21 Temmuz 2017


Öz Güvenli

Arin Colak - Mükemmel 10 - BAKIRKÖY - ŞİŞLİ

Ekipten çok memnun kaldık. App çok başarılı. Çok hızlı geri dönüş aldık.
24 Temmuz 2017Özteknik Nakliyat

Gökhan Emniyetli - Mükemmel 10 - İSTANBUL - AYDIN

Bir bardak bile kırılmadı. Tablolarımdan endişeliydim ama çok özenli çalıştılar. Çizik bile yok eşyalarımızda. Her şeyi özenle topladılar. Güler yüzlü ve candan davrandılar. Çok hızlıydılar. Dakik geldiler ve verdikleri süreden önce teslim ettiler. Özteknik şirketi çok profesyonel bir şirket ve çalışanlar çok başarılı. Hepsine ayrı ayrı teşekkürler.
23 Temmuz 2017


Emsar Nakliyat

Nurhak Korkmaz - Mükemmel 9.8 - AVCILAR - BEŞİKTAŞ

Bu yorumu taşınma konusunda benimle aynı kaygıları paylaşan hiç tanımadığım insanlara yardımcı olması niyetiyle yazıyorum...
Sürece Ekşi Sözlükte evden eve nakliyat tecrübelerini okuyarak başladım. Berbatlardı. Ama nakliye işlemi yüzünden taşınmaktan vazgeçemeyeceğim için biri ile anlaşmak zorundaydım. Enakliyat'tan haberdar oldum. Biraz araştırdım ancak yeteri kadar güveni hissedemedim. Siteye yazdım. Dönüş sağladılar. Detaylıca cevaplar aldım. Bu ilgi biraz daha onlara güvenmemi sağladı. Teşekkür ederim.

Emsar nakliyat ne en ucuz teklifi verdi ne en pahalısını; makullerdi. Yorumları okudum buradan. Dedim ki "eş dost yorumudur." Sonra ekşi sözlükte taşınma deneyimini anlatan ve isteyene firma ismi verebileceğini yazan bir yazara mesaj attım. Sordum firmayı. Oradan da Emsar cevabı gelince bu sitedeki yüzlerce yorumdan çok daha etkili oldu. Direk onay verdim tekliflerine. Anlaştık Emsar ile. Firma sahibi ile konuştuk. 7:30 - 8:00 gibi oradayız dediler. 7:20 de kapıdaydılar. Zeki bey, Çinli Ömer, sakin güç Baki, Soner ve İbo… Söz verdikleri gibi 5 kişiydiler. Tüm detayları önceden açıkça konuşmuştuk. Söyledikleri her şeyi, zamanında yaptılar. Hassas olduğum mobilyaları söyledim. Dikkate aldılar. Birbirlerini uyardılar. İstanbul'un en lanet havalarından birinde kan ter içinde kalarak tek bir ters söz-tavır olmadan aslan gibi taşıdılar. Beşiktaş'taki ev asansörsüz bir binanın 4. katıydı. Asma kat yapısından dolayı ilk başta 33 basamak çıkıyorlardı. sonra 16+16. Tek bir ses yine çıkmadı. İnsan gücüne dayalı bir sektör nihayetinde, işleri zor, hava berbat. Mobilyalarda sıfıra yakın hata var. Bir tabak kırılmış bir de kase. Canları sağ olsun. Benim ve yakın çevremin nakliye sorunu Emsar kapanmadığı sürece çözülmüştür. Tek yanlışları navigasyonu Sonere kullandırtmak :) insan olarak da sevdim; kendilerini bilen, mahçup tavırlı insanlardı. Hepsine selam olsun. Zeki beyi tanımazdım, bundan sonra da iş olmadıkça görüşmeyeceğiz, bu yorum sizler için yazılmıştır. Birinize faydam olursa ne ala.

9 Ağustos 2017 15:47


Şirin Nakliyat

Mert Batmaz - Mükemmel 10 - BAKIRKÖY - BAKIRKÖY

Tek kelime ile mükemmel. Gönül rahatlığıyla tercih edin.
31 Temmuz 2017


Aysa

Volkan Özkaragöz - Mükemmel 10 - BEYKOZ - KARTAL

Taşınma konusunda çok tereddütte kalmıştım fakat arkadaşlar gerçekten çok hassas iş yaptılar. Bütün eşyaları kendi malları gibi çok düzenli bir şekilde paketlediler ve oldukça da hızlı taşıdılar. Genel olarak hizmetlerinden çok memnun kaldım yine taşınırsam yine tercih edeceğim.
4 Ağustos 2017


Ankara Yücel Nakliyat

Ünal Gürer - Mükemmel 10 - BEYPAZARI - YENİMAHALLE

Süper bir işti, nakliyat firması süper, herkese tavsiye ederim.
7 Ağustos 2017


Türker Evden Eve Nakliyat

Özgür Ilgın - Mükemmel 9.8 - İSTANBUL - SAKARYA

Öncelikle Enakliyat sitesindeki yorumlara itibar ederken tereddüt yaşamıştım. Gelen tekliflere göre firmaları internet üzerinden araştırarak bir değerlendirme de kendim yaptım. Türker nakliyat sitesini buldum, 5-6 nakliyat araçları olduğunu görünce, gelen teklifleri fiyat ortalamasına yakın teklifini makul bularak irtibata geçtim. Kaporayı kredi kartı ile enakliyat.com.tr sitesine yatırdım. Her şey tam vaktinde ve istediğimiz gibi oldu, nakliye ekibi 5 kişiydi, zamanında geldiler, kurulum ve montaj itinalıydı, paketleme iyiydi, araç büyük ve eşyalarımıza uygundu. Az laf çok iş yapan nakliye personelini takdir ettim. Selamlarımla.
1 Ağustos 2017İstanbul Kent Evden Eve

Osman Aydınoğlu - Müthiş 8.9 - İSTANBUL - BALIKESİR

21 Temmuz 2017 de İstanbul'dan Balıkesir Gönen'e taşındım. Necmettin bey ve ekibine teşekkür ederim. Gerek iletişim gerekse taşınma sürecinin işleyişi açısından güven verdiler. İşini iş olsun diye değil, gerçekten işini kaliteli ve düzgün yapmaya çalıştıklarına bizzat şahit oldum. Kendisi ve ekibi aile ortamımda efendi davranışlarıyla çalışmalarındaki başarılarını pekiştirdiler. Evlerini taşıyacak arkadaşlara kesinlikle tavsiye edebilirim.
4 Ağustos 2017


Etem Nakliyat

Fahrettin Ceylan - Mükemmel 10 - ESENYURT - KÜÇÜKÇEKMECE

İşlerini dürüstçe yapan çalışanlar, kesinlikle tavsiye ederim. Tekrar taşinmak istemem ama mecbur kalırsam yine aynı firmayı tercih ederim.
6 Ağustos 2017


Nurs Nakliyat

Erdem Erciyas - Mükemmel 10 - AVCILAR - FATİH

Emeklerinin karşılığını tam almaları dileğiyle. Çok naif ve kibar insanlar. Teşekkür ederim.
9 Ağustos 2017 9:51


Ezel Eren Nakliyat

Korhan Arslan - Mükemmel 10 - İSTANBUL - BURSA

Nakliyat şirketi eşyaları çok güzel paketlemişti. Çok hızlı ve profesyonel şekilde hiçbir zarar gelmeden eşyalar taşındı. Personel çok itinalı davrandı. Çok teşekkürler.
9 Ağustos 2017 9:51


Gülhan Evden Eve Nakliyat

Erman Üner - Mükemmel 10 - SANCAKTEPE - PENDİK

Gerçekten güzel işti, tavsiye ederim. İletişim olsun, iş özeni olsun, hiç problem çıkmadı. Zamanında ve temiz iş oldu. 😉
9 Temmuz 2017


Ulusal Evden Eve

Blnt Çğlyn - Mükemmel 10 - İSTANBUL - BAYBURT

Taşıma firması çalışanları işinin ehli, saygılı ve beyefendi kişiler. Hiç tereddüt etmeden görüşülebilir. Şahsen sunulan hizmetten memnun kaldım, tavsiye ederim. Fiyat makul. Arkadaşlara tekrar teşekkür ediyorum işlerine gösterdikleri saygı için.
22 Temmuz 2017


Zara Nakliyat

Yasemin Yazgı - Müthiş 8.8 - ESENYURT - KAĞITHANE

Geç olduğu için çok üzgünüm, Zara nakliyattan çok memnun kaldık. Emeklerine sağlık.
31 Temmuz 2017


Uyum Nakliyat

Ömer Faruk Kılıç - Mükemmel 10 - İSTANBUL - YALOVA

Ne zaman başladı bitti anlamadım. Elinize sağlık.
2 Ağustos 2017


Arya Nakliyat

Özden Yaman - Mükemmel 10 - KADIKÖY - KADIKÖY

Beklentilerimizin çok çok üstünde bir taşıma gerçekleşti. İlk konuşmamızdan itibaren hep olumlu ve sorun çözücü bir yaklaşımları vardı. Sabah istediğimiz saate geldiler. Neredeyse hiç bir eşyaya biz dokunmadan her şeyi paketlediler. Tüm mobilyalarımızın demontaj ve montaj işlerini çok iyi bir şekilde yaptılar. Serhat Bey ve ekibi oldukça profesyonel bir ekipti. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Hiç tereddüt etmeyin.
5 Ağustos 2017


Öz Devran Nakliyat

Sadık Solmaz - Mükemmel 9.4 - İSTANBUL - TEKİRDAĞ

Hem fiyat olsun hemde yapılan hizmet gayet güzeldi.

28 Temmuz 2017


Yükseloğlu Evden Eve

Sena Ayata - Mükemmel 9 - KAĞITHANE - BEŞİKTAŞ

Gerçekten hem kibarlıkları hem düzenli çalışmaları hem zamanlamaları her şeyiyle tek kelimeyle süperdi. Gebe olduğum için gerçekten hiçbir şeye dokunmadım. Sağ olsunlar yumurtalarımı bile kırmadan getirdiler:) yine taşınsam yine aynı firmayla çalışırdım. Teşekkür ederim. :)
3 Mayıs 2017


Çerkezoğlu Nakliyat

Seçil Kurt - Mükemmel 10 - İZMİR - İSTANBUL

Merhaba, İzmir'den İstanbul'a taşındım. Sorunsuz bir şekilde Çerkezoğlu nakliyat sayesinde taşınma sağladım, aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Her şey için teşekkürler, herkese Çerkezoğlu nakliyatı tavsiye ederim.
8 Temmuz 2017


Ankara YeniÇağ Nakliyat

Emrullah Gültekin - Çok iyi 8.2 - MARDİN - ANKARA

Sorunsuz.
31 Temmuz 2017


Delil Nakliyat

Altuğ Kanbakan - Mükemmel 10 - FATİH - GAZİOSMANPAŞA

Taşıma başlamadan önce dahi gösterdikleri nezaket bile bu şirket ile taşıma için yeterli iken günlerce yapamadığımız işi bir çırpıda halletmeleri ve montaj konusundaki deneyimleri sayesinde çok iyi bir taşınma süreci atlattık. İnan bey ve çalışma arkadaşları gerçek anlamda nakliyat firmalarının olması gereken hali gibi. Hiç düşünmeden çalışın derim.
8 Ağustos 2017

Yorum Gönder

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Bİrşeyler yaz Enter'a bas