İkea Kataloğundan Küçük Mekânlar İçin En İyi Fikirler

 8 Ağustos’ta çıkacak son ikea kataloğundan heyecan verici yeni fikirleri sizi için inceledik. Gerçekten çok başarılı çalışmalar mevcut biz özellikle daha küçük mekânlar için hazırlanan yeni dizaynları seçtik beğenmeniz dileğiyle...

İkea küçük alanlar için akıllı ve ekonomik çözümlerini daha çok geliştirmiş. Yeni katalog birçok fonksiyonel mobilya, farklı amaçlar için de kullanılabilir mobilyaları ve kompakt çözümleri bir araya getirmiş. İşte ikea kataloğundan küçük bir kesiti görmek için aşağıya bir göz atın.


ikea vallentuna


VALLENTUNA üçlü koltuk (3330 ₺) aynı zamanda yatak olarakta kullanılabiliyor. Hem oturmak için hem de acil durumlarda yatağa dönüşen bu köşe koltukta minderleri kaldırın bir battaniye ve yastık ile yatağınız hazır.


ikea kvistbro


KVİSTBRO depolama alanı ve sehpa (180 -150 ₺) altı depolama için kullanılabilir. Özellikle dergi ve kitaplar için bu bölme idealdir. Ekstra battaniye ve çarşaflar içinde kullanabilirsiniz.


ikea lixhult


SEXTİON ilk olarak mutfak için tanıtılmıştı ancak yeniden tasarlandı ve LİXHULT ismi ile artık evinizin her odasında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Metal ayaklı veya duvara monteli olarak kullanabileceğiniz gibi bir biri üstüne istifleyerek te kullanabilirsiniz. Birçok renkte üretilen LİXHULT evinizdeki depolama sorunlarını çözmeye geliyor.


lixhult


İşte farklı ebat ve renkteki LİXHULT kutuları ile Tetris oynar gibi evinizi dekore edebilirsiniz. Kare dikdörtgen seçenekleri ile farklı dizaynlar yapmak hayal gücünüze kalmış.


ikea elvarli


Açık raflar kavramını sevenler için yepyeni ELVARLI depolama sistemi (dört bölüm 2100 ₺) özellikle eğik ayakkabı raflarını seveceksiniz. Beyaz toz boyalı hafif alüminyumdan yapılmış raflara renk katmak isterseniz bambu raflar da mevcuttur.
Bu ünite (1800 ₺) değişik kombinasyonlar şeklinde kolayca birleştirilip sökülebiliyor. Bu sistemi oda bölücü olarak, açık duvar çözümleri veya günlük kıyafetler için kullanılabilir.


İkea elvarli 3


Giriş kapısının yanına hem ayakkabılık hem de birkaç montu asmak için ideal bir çözüm. Özellikle stüdyo daireler için çok kullanışlı iki veya üç tanesi bir araya gelerek çok daha fazla ayakkabı ve monta hizmet edebilir.


mutfak depolama


Eğer küçük bir mutfağa sahipseniz depolama sizin için daha önemli ve daha efektif olmak zorunda. Uygun fiyatı ile IVAR kiler serisi için yeni aksesuarları çok seveceksiniz. Kavanoz ve konserveleriniz için bol bol yer ve çubuklara asabileceğiniz birçok şey ile mutfağınız daha büyük hissettirecek.


İkea sunnersta


SUNNERSTA sepeti ( 100 ₺) yine küçük mutfaklar için hareketli bir depolama alanı sunuyor. İhtiyacınız olan yere çekin ve götürün ihtiyaçlarınız dilediğiniz yerde eliniz altında olacaktır. Bu ürün İKEA 2017 kataloğundan son ürün olduğunu üzülerek belirtmek isterim.

Tüm ikea kataloğu için Pinterest ten bizi takip edin.

Yorum Gönder

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Bİrşeyler yaz Enter'a bas