İkea Montaj Ustası

 


İkea’dan alacağınız mobilyanın taşınması ve montajı için hızlıca birçok firmadan fiyat teklifi alın.

Uygun fiyatlara ister sadece montaj hizmeti alın veya hem taşıma hem de montaj hizmetini kolayca işin ehli ustalardan alın.

Hem taşıma hem de montaj için farklı ekiplerden hizmet almak yerine tüm hizmeti tek ekipten alırsanız sizin için çok daha uygun olacaktır. Teklif al formunu doldurun ve teklifler gelmeye başlasın.

Özellikle gardırop gibi hacimli mobilyaların montajı epey zor olabilir. Profesyonel bir ekipten hizmet almak işinizi kolaylaştıracaktır.

Artık birçok mobilyayı internetten kolayca sipariş verebiliyoruz. Montaj hizmeti gerektiren mobilyalar için içinde nasıl montaj yapılacağı ile ilgili bir broşür olur. Ama bu işte tecrübeli değilseniz bazen yanlış yapılan işler sonucu mobilya zarar görebiliyor.

Bu riskler ile uğraşmamak için montaj hizmeti satın alarak daha kısa sürede mobilyayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

İhtiyaçlarınız İçin Alet Çantasıyla Hizmet

Mobilyaların montajı için bazı aletlere ihtiyacın mı var? Tam bir alet çantası seti almaya kalkışmayın. İhtiyacınız olan aletleri (matkap gibi…) teklif al formunda yazın biz getirelim.

IKEA mobilyasını hazırlamak için matkapsız birçok vida sıkmak eziyete dönüşebilir. Sizde tecrübe etmiş olabilirsiniz.

Enakliyat aracılığıyla rezervasyon yaptığınız mobilya montajı uzmanı, eksiksiz bir şekilde yapmak için ihtiyaç duyulan tüm araçlarla birlikte gelecek - matkap, tornavidalar, vidalar, anahtarlar, çiviler, çekiçler ve daha fazlası.

Yılların Deneyimi ve Müşteri Yorumları

Her gün mobilya montajı yapan bir profesyonel daha doğru ve daha emniyetli bir şekilde istediğiniz mobilyayı kullanılabilir hale getirebilir.

IKEA mobilya montaj ustası gardrop, dolap, masa, sandalye, duvar ünitesi, tv ünitesi ayakkabılık, kitaplıklar ve kanepeler için montaj hizmetini vermektedir. Daha birçok İKEA ürünü için hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz.

Özellikle yatak odası takımları kurulumu ve taşınması için hizmet aldığınızda çok daha uygun fiyatlara yeni bir yatak odasına güvenli bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Firma seçiminizi yaparken müşteri yorumlarını inceleyerek daha kolay en iyi ustalardan hizmet alabilirsiniz. Unutmayın hizmet alacağınız ustalar ev ve ofislerimizde kullandığımız her mobilyanın montaj ve demontajını kolayca yapabilecek yetkinliktedir.

Beklemek Yok

Yeni bir eşya satın alınıp montaj hizmetini beklemek gerçekten can sıkıcı olabiliyor. Hele birde söz verilen zamanda ortalarda bir montaj elemanı yoksa çok daha can sıkıcı bir hal alabiliyor.

İşte tüm bu olasılıkları en aza indirmek için teklif veren firmalardan hangisi istediğiniz zamanda müsait ise rezervasyonu o firma ile kolayca yapıp. Zaman kaybetmeden istediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

Hemen İkea montaj ustanızı seçmek için Fiyat Teklifi Al formunu doldurun.

Yorum Gönder

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Bİrşeyler yaz Enter'a bas