Yazlık Satın Almak İçin En Uygun Tatil Bölgeleri

 Türkiye'de yazlık almak için birçok alternatif vardır. Bu alternatiflerin bazıları lokasyon olarak beklentileri karşılamaz bazıları ise çok pahalıdır ancak makul fiyatlara ve güzel bir lokasyona sahip yazlıklar bulmak da mümkündür. Yazımızı okuyarak hem uygun hem de huzur dolu tatil bölgelerini öğrenebilirsiniz.

Gökçeada

Çanakkale'nin bir ilçesi olan Gökçeada, gerçek manasıyla huzur arayanların adresidir. Hem sahilde hem de iç kesimlerdeki köylerde uygun fiyata yazlıklar bulabilirsiniz. Ada çok büyük olmadığı için satın alacağınız yazlık mutlaka denize yakın olacaktır. Eğer gece hayatını seviyor ve sahil aktivitelerini kaçırmak istemiyorsanız sahil bölgelerinde bir yazlık tercih etmenizde fayda var.


Gökçeada yazlık ev


Manavgat

Antalya'nın denize kıyısı olmayan ilçelerinden birisi olsa da otomobille denize ulaşmak kolaydır. Aynı zamanda kendi sınırları içerisinde bulunan Manavgat Nehri eşsiz manzaralara ve su sporlarına ev sahipliği yapar.


manavgat yazlık ev


Fethiye

Muğla'nın denize kıyısı olan ilçelerinden birisidir. Masmavi denizi, yeşil doğası ve canlı eğlence mekanları yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktalarıdır. Türkiye'nin diğer önde gelen tatil bölgelerine kıyasla daha uygun fiyatlara yazlık bulabilirsiniz.

Ulaşım için özel aracınızı kullanacaksınız iç kesimlerde kalan ve daha ucuz olan konutları tercih edebilirsiniz.


Fethiye yazlık ev


Alanya

Türkiye'nin en gözde tatil mekanlarından birisidir. Her türlü eğlence anlayışına yönelik aktiviteler bulunabilir. Emlak ve gayrimenkul fiyatları genel olarak pahalı olsa da Alanya'nın dış kısımlarında kalan bölgelerinde uygun fiyata yazlıklar bulabilirsiniz. Bu yazlıklar hem denize yakın hem de yeşil doğanın tam kalbindedir.


Alanya yazlık ev


Muratpaşa

Denize kıyısı olan ilçede, hem müstakil ev hem de apartman dairesi bulmanız mümkündür. Sahil şeridinin büyük bir kısmı büyük oteller tarafından kapılmış olduğu için deniz manzaralı bir yazlık bulmanız zor olsa da ilçenin biraz daha iç kesimlerinde uygun fiyata evler bulabilirsiniz.


Muratpaşa yazlık ev


Akçay

Balıkesir'in Edremit ilçesine bağlı olan Akçay, hem gençlere hem de emekliliğini huzur içinde geçirmek isteyenlere yönelik birçok olanağın bulunduğu bir tatil beldesidir. Son yıllarda artan popülaritesinin yanı sıra Balıkesir'in denize kıyısı olan nadir bölgelerinden olduğu için, Akçay'ın sahil şeridindeki yazlıklar genellikle pahalıdır. Ancak iç kesimlerde ve denize yakın olan bölgelerde uygun fiyata yazlıklar bulabilirsiniz.


Akçay yazlık ev

Akçay, yerli tatilcilerin son yıllarda en çok yönelim gösterdiği alanlardan birisidir. Buradan alınacak yazlıklar, ileride önemli bir ticari yatırım haline de gelebilir.


Kumluca

Turist akınına uğramadığı için yazlık fiyatlarının Antalya standartlarına göre düşük olduğu bir ilçedir. Kumluca'nın sahil şeridi küçüktür ancak Adrasan, Gelidonya Feneri, Korsan Koy, Mavikent gibi gözde tatil yerlerine yakınlığı nedeniyle tercih edilebilir.


Kumluca yazlık ev

Yorum Gönder

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Bİrşeyler yaz Enter'a bas